Přemýšlíte nad změnou pracovního místa? Koukněte na WORKSPACE15

scroll down

Novou práci si jednou za čas hledá každý z nás. Potřebujeme nové projekty, novou motivaci nebo prostě jen cítíme, že je čas se pustit do něčeho trochu jiného. Když už se ale pro změnu rozhodneme, chceme pracovat ve firmě, která nám sedne svými projekty i přístupem stejně jako tím, že nemá co skrývat.

Zajímá vás, jak to funguje ve společnosti, do které se chystáte poslat CVčko? Na jakých projektech pracuje, v čem je dobrá nebo co se jí úplně nepovedlo? Chcete vědět, jestli se její vize někde potkává s tou vaší?

Pokud ano, klikejte na logo vlevo nahoře a vydejte se na homepage naší platformy WORKSPACE15. Z obsáhlých multimediálních příběhů těch nejzajímavějších českých zaměstnavatelů totiž snadno zjistíte, jaké strategické nebo byznysové cíle tyto společnosti mají nebo jaké projekty jim právě leží na stole. A kdo ví, třeba to v blízké budoucnosti můžete být vy, kdo se na nich bude podílet.

O Projektu

Ve WORKSPACE15 těžíme z novinářského přístupu a mnoha zkušeností s rozsáhlými projekty pro přední česká média. Chceme, aby lidé, kteří ve své kariéře plánují udělat změnu, nemuseli kupovat zajíce v pytli, a ukazujeme proto firmy takové, jaké doopravdy jsou. Příběhy našich společností nejsou o benefitech, volných pozicích nebo o fotbálku v kanceláři. Jsou o vizích, plánech a o projektech, jejichž prostřednictvím firmy mění nejen zažité pořádky ve svém oboru, ale někdy třeba i celou naši společnost.

Kdo připravuje obsah na našich stránkách?

Jsme tým lidí, kteří se společně snaží z českých firem vymáčknout to nejlepší. Každý z nás má zkušenosti z velkých českých printových, online nebo televizních médií a taky z reklamních agentur. Společně hledáme cesty, jak vám na WORKSPACE15 předat ten nejzajímavější pohled do českých společností prostřednictvím textů, videa nebo třeba podcastů.

WORKSPACE15 je součástí deníku e15 a vydavatelství Czech News Center.